• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 0 312 433 33 05

agir ve tehlikeli islerde calisma raporu   15 Ağustos 2009 tarihinde yayınlanan "Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri" hakkında yönetmelik çerçevesinde  kuruluşumuz, Çalışma Bakanlığı'ndan "İşyeri Hekimliği ve İSG Uzmanlığı Hizmet Yeterlilik Belgesi"ne sahiptir. Bu  çerçevede kurumlara İşyeri Hekimliği ve İSG Uzmanlığı hizmetleri sunulmaktadır.

   İşyerinizde kendi bünyenizde bir doktor istihdam etmek yerine,Artı İleri Yaşam OSGB’den hizmet alarak bu  yasal zorunluluğu yerine getirebilirsiniz. Böylelikle kanuni gerekleri yerine getirirken aynı zamanda personel  istihdamının getirdiği sıkıntılardan kurtulmuş olur veArtı İleri Yaşam OSGB’ye bağlı görev yapan doktorunuzun  arkasındaki uzman ekibin ve tıbbi laboratuvarın desteğinden de faydalanmış olursunuz.

  • Popüler
  • Hot
  • Latest

Laboratuvar Tetkikleri

Perşembe , May 26 2011
1423

Laboratuvar Tetkikleri

Perşembe , May 26 2011
1423

Laboratuvar Tetkikleri

Perşembe , May 26 2011
1423

For using special positions

Special positions are: sticky_left, sticky_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. For using this, please go to Module Manager and config your module to your desired position.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is using Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

E.g. Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'ico-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction