• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 0 312 433 33 05

agir ve tehlikeli islerde calisma raporu   Firmamız hizmet verdiği iş yerlerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından    yetkilendirilmiş (A,B,C sınıfı) İş Güvenliği Uzmanları ve İş yeri Hekimleri ile yasal mevzuata uygun  olarak risk değerlendirmesi, tehlikelerin tanımlanması, kontrol altına alınması veya ortadan  kaldırılması için çalışmalar yapmaktadır.

 Bu kapsamda iş yerlerinde yapılacak periyodik kontroller, ortam ölçümleri ve risk değerlendirme  sonuçlarına göre kaza potansiyelini belirlemek, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne  geçmek için büyük önem arz etmektedir.

For using special positions

Special positions are: sticky_left, sticky_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. For using this, please go to Module Manager and config your module to your desired position.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is using Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

E.g. Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'ico-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction