• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 0 312 433 33 05

+ İleri Yaşam
Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

+İleri Yaşam Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 10 yılı aşkın iş sağlığı deneyimi ile, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

Bünyesindeki profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir ekip olmayı başarmıştır.

İş Güvenliği ve Sağlığı

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Tehlike Sınıfı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan “İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tehlike Sınıfları Tebliği” 25 Kasım 2009 tarih ve 27417 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İlgili yönetmelik, daha önce yayımlanan “iş yeri ortak sağlık ve güvenlik birimleri ile Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin Çalışma esas ve usulleri” hakkındaki yönetmelik çerçevesinde faaliyet gösterecek olan “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi“nin de yetkilendirilme ve çalışmaya başlamalarını sağladı.

+İleri Yaşam Osgb Türkiye’nin ileri gelen birçok kurum ve işletmesinin yanı sıra irili ufaklı 300'den fazla referansı ile hizmet kalitesini her geçen gün arttırmayı planlamaktadır. İş Güvenliği ve Sağlığı sektöründe birbiri ile entegre olmuş ve ekip ruhuna sahip çok sayıda personeli ile standartlarını birçok noktaya ulaştırmış ve hizmetini ödün vermeden sağlamaya devam edecektir.

Sizde +İleri Yaşam Osgb ayrıcalıklarından faydalanın ! Bizim için önemlisiniz..

 

For using special positions

Special positions are: sticky_left, sticky_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. For using this, please go to Module Manager and config your module to your desired position.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is using Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

E.g. Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'ico-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction